Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Ultradiş Ailesi olarak; İstanbul Anadolu yakasında, dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’de birçok şehrinden gelen misafirlerimize hijyen koşulları içerisinde, uluslararası standartlarda en doğru teşhisi yaparak gerekli olacak tüm tedavi imkanlarını sunmaktayız.

Kliniğimizi Tanıyın


Ultra Diş “Sağlıkla Gülümse” sloganıyla siz değerli hastalarına hizmet vermektedir.

  • Hijyen ve Kalite
  • Güvenilir ve Samimi
  • İlgili ve Sonuç Odaklı

Ultra Diş Ailesi olarak; İstanbul Anadolu yakasında, dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’de birçok şehrinden gelen misafirlerimize hijyen koşulları içerisinde, uluslararası standartlarda en doğru teşhisi yaparak gerekli olacak tüm tedavi imkanlarını sunmaktayız.

Ultra Diş Ağız ve Çene Sağlığı Polikliniği’nde hijyen her zaman en ön planda tutulmakla birlikte, kontrolleri periyodik olarak yapılmakta, misafirlerimizin memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız. Misafirlerimizin konforu ve hijyenik ortamının öneminin yanı sıra, hizmet kalitesini artırıcı faktör olarak daima teknolojiyi takip ederek sorunların çözümünde bir adım önde olma avantajını hastalarımıza sunmaktayız.

Misyonumuz


Ultra Diş ağız ve çene sağlığı polikliniği olarak, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini tüm diş hekimliği uzmanlık dallarında uluslararası standartlarda, son teknolojik imkanları kullanarak misafirlerimize sağlık hizmeti sunabilmektir.

Vizyonumuz


Kendi alanında uluslararası bilimsel çalışmaları referans alarak, ülkemizde ve uluslararası sahada örnek bir poliklinik ve tedavi merkezi olmaktır.

Whatsapp
Bizi Arayın